3.11.11Homage to John Coplans. Przez osiem minut trudno opanować drżenie rąk
pinhole, fuji FP100B45, dzisiaj

6 komentarzy:

 1. Po secie czy przed? A zdjęcie super:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wciąż jest jakieś przed i po, że tak filozoficznie odpowiem. Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 3. Pozdrowienia od tego, co Cię w kalendarzu nazwisk poprzedza - że nawiążę, filozoficznie, do tego, co przed, i tego co po

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy wykonywał Pan może zdjęcia raszyńskiego pola bitwy? W wydawanym przez "Rzeczpospolitą" czasopiśmie "Historia Rzeczpospolitej. Zwycięstwa oręża polskiego" odnalazłem zdjęcie wspomnianego pola bitwy i podpis Wojciech Niedzielko.

  P.N.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspominam o tym zdjęciu albowiem zainteresowało mnie ono ze szczególnego względu mianowicie razem z kolegą z Włoch chcemy wykonać trójwymiarową mapę pola bitwy. Wspomniany kolega nie był nigdy w Polsce, a to on właściwie będzie wykonywał pole bitwy i każde zdjęcia panoramiczne jak np. te zamieszczone w wymienionym wyżej czasopiśmie byłoby wielce pomocne. Pole bitwy wykonywane jest do gry/symulacji komputerowej dotyczącej epoki napoleońskiej. Możliwości graficzne gry pokazuje np. ten filmik:

  http://www.youtube.com/watch?v=t7nOaqMkxSg&feature=player_detailpage#t=44s

  Projekt odtworzenia bitwy raszyńskiej realizowany jest przez grupę pasjonatów i ma charakter niekomercyjny. Jeżeli ma Pan jeszcze to zdjęcie, to czy mógłby Pan je nam nieodpłatnie udostępnić?

  Pozdrawiam
  P.N.

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie podaruję Wam zdjęcia z Raszyna ale będę musiał poszukać negatywu a w przeciągu najbliższych dwóch dni nie znajdę na to czasu. Proszę o wiadomość na maila to się jakoś umówimy. Pozdrr

  OdpowiedzUsuń